‘MULTIDIMENSIONAL RELATING & THE ART OF DEEP LOVE’

Srdečně Vás zveme na tento prodloužený víkend s pobytem v novém meditačním centru obklopeném nádhernou přírodou na téma:

MULTIDIMENZIONÁLNÍ VZTAHY & UMĚNÍ HLOUBKY LÁSKY

14.3.2019- 17.3.2019, Centrum Živá Voda

s GUY BARRINGTON

Během tohoto víkendového setkání budeme prozkoumávat vztah sami k Sobě, otevírání se prožívání a propojování vztahů mezi všemi dimenzemi našeho vlastního Bytí. Prozkoumáme naše intimní vztahy s druhými, i naše vztahy s rodinou a s přáteli, Společenské vztahy, kulturní i pracovní vztahy, náš vztah s přírodou i náš vztah s velkým Mystériem, Zdrojem Lásky, se samotnou Životní Silou.

Hlavním prostředkem a médiem během tohoto víkendu bude Tanec. Skrze Taneční Cesty budeme prozkoumávat a objevovat nové možnosti vztahování se, propojování se, naslouchání, uvolňování a pročišťování, soucítění, spolupráce, Bytí, snění, vnímání a cítění.

Podíváme se i na STÍNY v oblasti Lásky a Vztahů: trápení, smutek, bolest, podvod, nevěra, zklamání, opuštění, všechny ty hry o moc, které ve vztazích často bublají skryté pod povrchem. Projdeme „Rituálem léčení vztahů“, kterým se může mnohé uzavřít a ukončit, abychom mohli zase svobodně dýchat a být v harmonii.

Součástí budou i promluvy na různá témata týkající se Vědomých vztahů, Skupinová sdílení, intimní sdílení od Srdce, prozkoumávání toho, co vyvstává s novým paradigmatem Vztahů a Lásky.

TÉMATA, KTERÝM SE BUDEME VĚNOVAT

 • Rozboření tradičních mýtů, společenských přesvědčení a očekávání ve vztazích
 • Nalezení svobody ve svém tanci a v životě
 • Cvičení soucítění a opravdového naslouchání
 • Tanec protikladů mezi muži a ženami
 • Vědomá komunikace v opravdovosti a integritě
 • Vytváření důvěry pro Sdílení ze Srdce
 • Vědomý vyživující dotyk
 • Léčivé rituály pro vztahy
 • Vztahy, ve kterých neztratím sám/sama sebe
 • Jak být skutečně v lásce
 • Uvědomění, že jsem Láska
 • Nabídnout sám/sama sebe druhým v Lásce a Důvěře
 • Šarm, svádění, flirtování a důležitost magnetismu
 • Sjednocení energie, vize, cítění, bytí, záměru a chemie vs. Vztahování se celým Srdcem, Myslí i Tělem
 • Vibrační dynamika vztahů
 • Tvoření, spolupráce a oslava
 • Bytí ve vztazích, tvoření vztahů
 • Vybudování „lodi“, na které potom může váš vztah plout
 • Vědomé ukončování vztahů a ladné rozvazování svazků
 • Když je konec opravdu začátkem dalšího dobrodružství
 • Vědomé obejmutí stínů v oblasti vztahů a opravdové lásky
 • Když se vztah stane fontánou Lásky, vyživující svět

CENA, UBYTOVÁNÍ A STRAVA

CENA WORKSHOPU JE 4.200 Kč

Pokud přijedete v páru, nabízíme slevu: 3.900 Kč za jednoho.

A pokud jste účastník některého z Výcviků Cesta Tančícího Srdce, platí pro Vás navíc 15% sleva.

UBYTUJE A HOSTÍ NÁS

Centrum Živá Voda, Kohoutov 143, okres Trutnov

Na pokojích za 340Kč/os/noc jsou pohodlné postele s povlečením (+50 Kč – jednorázový poplatek za povlečení). K dispozici jsou 3- až 6-lůžkové pokoje. Bude pro nás zajištěna výborná vegetariánská strava za cenu 380Kč pro dospělou osobu/den. Základní nápoje (vody, čaje) jsou v ceně stravy.

KDO JE GUY BARRINGTON

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu. Guy je dlouhodobě nejoblíbenějším průvodcem na festivalech Oslava Života, pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci. Svou práci sdílí v České republice, Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Spojeném království. V ČR i jiných zemích nabízí “The Dancing Heart Path ~  (Cestu tančícího srdce ). Přijďte se seznámit!

Nesmírně se těším a jsem nadšený, že budu sdílet toto setkání právě s vámi. s Láskou a Radostí a pod křídly Kolibříků, Guy

VÍCE O WORKSHOPU

Společně budeme prozkoumávat, co to znamená a jaký to je pocit otevřít se opravdu z hloubi svého nitra. Jak se potkat s nejrůznějšími dimenzemi svého Bytí a vyjádřit je ve vztahu k druhým a ve všech oblastech svého života.

V tomto zrychleném a obrazy zahlceném světě, ve kterém nyní žijeme, jsme různě manipulováni, abychom zůstali jen na povrchu, na vnějším okraji našeho Bytí. Říkají nám, že máme změnit svůj vzhled, tvar těla, chování, identitu, a my to děláme ve slepé víře a naději, že těmito vnějšími úpravami budeme šťastnější, úspěšnější, atraktivnější.

Ale jak nám „věci“ mohou přinést štěstí, když nevíme, kdo doopravdy ve své hloubce jsme?

Naším úkolem je objevit Zdroj štěstí sami v sobě, uvědomit si své přímé propojení s Životem a Láskou, s prapůvodní Silou a základem veškeré Existence. Potom z našeho nitra vychází jas a záříme společně.

Jakmile se potkáme s těmi mnoha dimenzemi svého Bytí, začneme si uvědomovat, že tu nejhlubší Lásku a Hojnost zdrojů, darů, kvalit, pocitů, energie a Přítomnosti, které k nám náleží, už v sobě máme.

Nemusíme Lásku hledat vně nás, my už JSME LÁSKA. Z této perspektivy HOJNOSTI V NÁS se potom setkávání s druhými i s celým Životem stává PŘETÉKÁNÍM, DAREM, a ne zoufalou snahou najít někoho, kdo naplní naše potřeby. Vztahy s druhými se stávají Radostí a Oslavou, uctíváním Života, který v tuto chvíli sdílíme společně.

Když už se cítíme převážně kompletní a celiství, potom důvodem pro vztahy je sdílení Lásky, energie, vize, společnost na cestě Životem, vyživování se navzájem svými dary, užívání si Přítomnosti jeden druhého.

Velmi často nevědomě projektujeme své naděje a přání z minulosti na ty, se kterými vstupujeme do vztahů v současnosti. Občas na druhé klademe nerealistická očekávání a potom se je snažíme změnit tak, aby odpovídali těmto našim tajným přáním. Zde pak začínají ty hry o moc, manipulace, vzdor a frustrace.

Abychom vystoupily z této frustrace, nejprve musíme být ochotni ji uvidět a procítit, uznat její přítomnost a podívat se, co se skrývá pod tím. Díky přijetí se to může začít uvolňovat, vytváří se prostor pro nový Život a Lásku.

Když se staneme ve svým vztazích Vědomými, začneme si všímat těch předchozích skrytých vzorců, a díky těmto uvědoměním se naše vztahy začínají uzdravovat a začíná se objevovat prostor pro nové rozhodování, jaké chceme, aby naše vztahy byly.

Jako když se pročistí filtry našeho vnímání a teď konečně dokážeme toho druhého vidět v přítomnosti jasným zrakem. Toto můžeme nazvat „Vztahy v přítomnosti“, namísto „Vztahů z projekce“.

Nabídnu Vám mnoho praktických nástrojů pro transformaci, probuzení a oživení, které můžete po tomto víkendu používat i ve svém běžném životě. Provedu vás několika holistickými mapami a modely vnímání, díky kterým se můžete snáz orientovat v neznámých vodách nového paradigmatu.

Ve své práci považuji za velmi důležité ukotvení a integraci veškerých vhledů, uvědomění a energií, které prožijeme. Dáme-li si čas prožitky vstřebat a zpracovat, dovolíme těmto novým energiím, aby se mohly usadit do hloubky našeho Bytí. A čím hlouběji se v nás usadí, tím větší mají sílu trvale proměnit naše životy i všechny naše vztahy.

Začneme ve čtvrtek večer a skončíme v neděli po obědě. Přestože je toho opravdu hodně, čím se můžeme protančit, budeme se pohybovat v tempu a v souladu s energií skupiny, budeme hladce proplouvat mezi tématy, s prostorem i pro klid a integraci, necháme se vést naší intuicí a přítomností v Tady a Teď.

Bez ohledu na to, zda jste právě teď single nebo v partnerství, jste v manželství či rozvedení, hledající Milovaného partnera či spočívající ve vašem vlastním Srdci, téma vztahů a vztahování je relevantní pro nás všechny. Na vztazích závisí naše pouhé přežití i plné oslavování Života. Díky vztahům vzkvétáme, když vědomě přicházíme k druhému člověku s podporou, rozpoznáním a oceněním Posvátna v existenci každého z nás a všech věcí..

Zajistěte si své místo včasným zaplacením zálohy. Tedy neváhejte a vyplňte formulář pro přihlášení.

Máte-li speciální požadavky nebo dotazy, uveďte je prosím v přihlášce do pole Poznámky.

Organizátor akce DancingHeart CZ, zpracuje vaše osobní údaje za účelem organizace workshopu Multidimenzionální vztahy. Budeme vám posílat organizační emaily, a po skončení akce vás prostřednictvím Newsletteru zvát na další akce organizátora, a to po dobu maximálně 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami Zpracování osobních údajů.